Apie įmonę

Sveiki apsilankę https://kamstienosparduotuve.lt/. Lietuvos rinkoje KOREX įmonė yra lyderė tarp pramonės, susijusios su kamštienos gaminiais. Mes kreipiamės į kiekvieną klientą atskirai. Mes stengiamės pateisinti visus lūkesčius ir nuolat plėtojame savo galimybes, plečiant turimų produktų skaičių.

Produktams, kuriuos galime pasiūlyti, būdinga aukšta kokybė ir prieinama kaina. KOREX įmonė užsiima visapusišku produktų, kurių gamybai naudojama kamštiena, pardavimu ir platinimu. Gaminame įvairių rūšių gaminius iš kamštienos, tačiau tuo pačiu metu importuojame juos iš Portugalijos.

Dėl to mūsų kainos yra konkurencingos, išlaikant visas būtinas normas, taip pat standartus, susijusius, pavyzdžiui, su kamštienos danga. Produktai, kuriuos norėtume jums pasiūlyti, pasižymi aukštu kokybės ir kainos santykiu.

Mūsų klientai niekada nebuvo jais nepatenkinti ir tiki, kad KOREX tiekiama kamštiena yra viena geriausių Lenkijos rinkoje. Mes stengiamės pateisinti visus lūkesčius ir nuolat plėtojame savo galimybes, plečiant turimų produktų skaičių.

https://kamstienosparduotuve.lt/

Mes raginame jus susipažinti su mūsų pasiūlymu, kuris apima kamštienos paklotą, taip pat kviečiame apsipirkti. Kairėje pusėje rasite meniu su produktų kategorijomis

daiktai, kurie palengvins jus dominančių kamštienos gaminių paiešką, pvz., sieninis kamštis. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis per kontaktų skirtuko el. Pašto adresą.

KOREX bendrovės pasiūlyme yra įvairių formų kamštienos:

  • sieninis kištukas ir grindų kištukas,
  • kamščių paklotas plokštėms, kamštienos lentoms, kamštienos granulėms, klijams ir izoliacijoms, kamštienos ritiniams, kamštinėms lentjuostėms, kamštienos ąžuolo žievei,
  • kamštienos pagalvėlės, reklaminės pagalvėlės, kamštinės tarpinės,
  • kamštinės lentos, butelių kamščiai.
https://kamstienosparduotuve.lt/
Užsisakykite kamštienos pavyzd